Tuning

Niezwykły tuning fana Nissana – zobacz!

Nie wiemy, czy ten samochód jest piekielnie szybki, lecz na pewno piekielnie dobrze wygląda. Ten tuning Nissana 350Z wręcz odbiera mowę.

Samochód z piekła rodem!

Fani Nissana 350Z często podejmują się przygotowywania naprawdę niecodziennych modyfikacji. Nagranie wrzucone na Instagrama przez użytkownika @__jdmlovers__ popchnęło jednak granicę jeszcze dalej. Dlaczego?

__jdmlovers__/instagram.com

Pod maską mocno zmodyfikowanego silnika, który w serii generował 300 KM i 353 Nm maksymalnego momentu obrotowego, znalazły się nowe wydechy – ujście mają bezpośrednio pod maską. Zebrane osoby zapewne były w szoku, gdy zobaczyły, że po podkręceniu obrotów rury nagrzały się do czerwoności i buchnął z nich ogień! Bez wątpienia wygląda to zjawiskowo, lecz rodzi to ważne pytanie – jak potężny silnik się tam znajduje? Niestety odpowiedzi na to pytanie brak.

Zdj. główne: Tigran Hambardzumyan/unsplash.com

Polecane artykuły
PoradyTuning

Jak wybrać końcówkę wydechu dla Twojego samochodu: poradnik dla początkujących

Odkryj, jak dobrać najodpowiedniejszą końcówkę wydechową do Twojego pojazdu. Artykuł pełen wskazówek dla początkujących o tym, jakie aspekty brane są pod uwagę przy wyborze optymalnej końcówki wydechu.
Czytaj więcej
PoradyTuning

Porady dla początkujących na drodze - jak efektywnie i bezpiecznie prowadzić pojazdy o dużej masie

Poznaj skuteczne metody na bezpieczne prowadzenie ciężarówek i innych pojazdów o dużej masie. Porady dla kierowców początkujących pomogą ci lepiej zrozumieć zasady drogowe i odpowiednio je zastosować.
Czytaj więcej
PoradyTuning

Jak wybrać idealny tynk maszynowy dla twojego domu - poradnik krok po kroku

Odkryj znaczenie prawidłowego doboru tynku maszynowego do Twojego domu. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, aby podjąć najlepszą decyzję. Czeka na Ciebie krok po kroku przewodnik.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *