Auto

Toyota z nowym systemem antykradzieżowym. Co warto o nim wiedzieć?

Toyota dość często lubi zaskakiwać nowinkami technologicznymi. Tym razem tematem sporej dyskusji są jej nowe systemy antywłamaniowe.

Toyota dba o bezpieczeństwo swoich aut

Toyota to jeden z największych producentów samochodów na świecie – o ile nie największy, zależy to od danego roku. Bez wątpienia jednak japońska marka jest pionierem w kwestii rozwoju aut pod kątem technologicznym. Teraz otrzymaliśmy od niej nowe systemy antykradzieżowe.

Pierwszym rozwiązaniem jest MetaSystem, który jest w stanie zidentyfikować kierowcę za pomocą specjalnej karty autoryzacyjnej, która jest przypisana do właściciela. Kolejne zabezpieczenie to SelectaDNA, czyli specjalne znakowanie części auta. Jeżeli złodziej chce rozebrać pojazd na części, wykrycie egzemplarza nie będzie stanowić problemu. Na sam koniec mała, ale jednak dość ważna rzecz – specjalne chromowane nakrętki antykradzieżowe.

Zdj. główne: Christina Telep/unsplash.com

Polecane artykuły
AutoGadżety i akcesoria

Jak wybrać odpowiedni żuraw samochodowy dla swojej firmy?

Poznaj kluczowe parametry i funkcje żurawi samochodowych, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję przy ich wyborze dla swojej firmy.
Czytaj więcej
AutoGadżety i akcesoria

Zalety posiadania bagażnika rowerowego na hak

Odkryj świat na dwóch kółkach i korzystaj z każdej podróży pełnej aktywności!
Czytaj więcej
AutoGadżety i akcesoria

Przyciemnione szyby w samochodzie - jakie ma zalety to rozwiązanie?

Przyciemnione szyby w samochodzie to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród kierowców na całym świecie. Choć nie wszyscy lubią tę opcję, to jednak warto zastanowić się nad jej zaletami i potencjalnymi korzyściami, które mogą wyniknąć z takiego wyboru.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *